. Diğer haber mektublarımıza bir göz atın:
 

 

 

GÖKOVA-Akyaka'yı Sevenler Derneği'nden

Sicil No: 48 - 06 - 048

20 Ekim 1995

Sayı: 95 / 80

 

Sevgili Üyemiz,

08.09.1995 tarihinde yapılan beşinci Genel Kurul Toplantısı'nda görevi devralan yeni Yönetim Kurulu'muz aşağıdaki kişilerden oluşmaktadır.

Başkan Heike THOL-SCHMİTZ 2. Başkan Mehmet Aktif DATÇA

Sekreter Can GÖRGÜN Sayman Mustafa TAŞKESİĞİ

tel. 243 5956 tel. 243 5277

Üye İsmet ÖNENER Üye Murat ERDEM Üye Hüseyin TÜRKOĞLU

tel. 243 5795 tel. 243 5066 tel. 243 5489

İş başına gelen yeni Yönetim Kurulu'muz başlıca hedefi, derneğimizin başarılı çalışmalarını devam ettirmektir.

Bu faaliyetler içerisinde sizleride aramızda görmekten sonsuz mutluluk duyacağız.

Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin telefon numaraları adlarının altında yazılmaktadır. Bilgi edinmek, soru sormak ve sorunlarınızı tartışmak gibi durumlarda bu numaralardan araştırabilirsiniz.

Yönetim Kurulunca aldığımız kararlardan birkaç örnek vermek istiyoruz:

1) Balıkçılar kooperatifi barakasına yakın olan bir yere tuvalet yapmak istiyoruz.

2) Akyaka İlkokulu'nun tuvaletinin tamiratı yapmaya yardımcı olunması kararı aldık.

3) Beldemizde bulunan otel, motel, pansiyon, bakkal ve restoranlar için yabancı dilde yazı yazma ve çevirme servisi vermek istiyoruz.

4) 1996 yıllı için Akyaka'ya özel bir şenlik (kermes) düzenlemek istiyoruz.

5) Derneğimize aidat borcu olmayan üyelerimize yeni bastırdımız GÖKOVA-Akyaka'yı Sevenler Derneği üye kartlarını şimdiden göndereceğiz.

Sahip olacağınız üye kartları ile Muğla'da bulunan belediye sinemasında belli bir indirme sahip olacaksınız. Umuyoruz ileride yapılacak olan tüm kültür ve sanat şenliklerinde aynı indirme sahip olmanınız için çalışmalarımız sürüyor.

Yeni Yönetim Kurulu'muzca, saymanımıza kolaylık sağlamak amacıyla, Thomas SCHMİTZ ve Yıltan BORAY'a aidat borcu olanlara hatırlatma görevi verilmiştir.

Yine Yönetim Kurulu olarak, saymanımız ve üyelerimizin işini kolaylaştırmak için, yeni aidat ödeme sistemi getirme kararı aldık.

Yeni sistemimize göre her yıl 01. Ocak'tan, 30. Haziran'a kadar yıllık aidatınızı yatırmanızı rica ederiz. Bu süre içerisinde aidatını ödemeyenler bir defaya mahsuz yazılı uyarılacaktır. 31. Temmuz'a kadar aidat borcunu ödemeyenler Genel Kurul Toplantısı'na katılma hakkını kaybedeceklerdir.

31. Ağustos 1995 itibariyle eski yönetim tarafından kapatılan aidat borcu listesine göre, 1996 yılında yatıracağınız üye aidat parasına ek olarak, 31. Ağustos 1995'ten, 01. Ocak1996'ya kadar kalan dört aylık üye aidat parası olan 80.000 TL'yi 320.000 TL olarak yatırmanız gerekmektedir. Bu suretle 31. Aralık 1996'ya kadar olan üye aidat borcunuz bitmiş olacaktır.

31. Ağustos 1995'ten sonra üye olanlar için geçerli değildir.

Bu mektupta ek olarak belirtilen geçmiş aidat borcu olan üyelerimizin en kısa sürede aidatlarını ödeyeceklerini umuyor ve şimdiden teşekkür ediyoruz.

Ayrıca yeni yönetime verdiğiniz güven için de teşekkür ediyoruz.

Tüm yukarıda belirttiğimiz hususlar içerisinde, sizlerden beklediğimiz ilgi, sabır ve anlayış için şimdiden sonsuz teşekkürlerimizi bildirir.

Hayatınızda sağlık, başarı ve mutluluklarınızın devamını temmeni ederiz.

Saygılarımla

Heike THOL-SCHMİTZ

Derneği Başkanı