muhteşem Akyaka

Kişisel tecrübeler, anekdotlar vs.

muhteşem Akyaka

Mesajgönderen engin » 25 Ağu 2006 08:17

merhaba
gelecek hafta muğla ya da bir ilçesinde devlet memuru olarak göreve başlayacağım. Bir arkadaşım bana gökova dan ev tutmamı önerdi.Sizin sitenizi buldum rastlantı sonucu. İyi ki de buldum. Akyaka gerçekten muhteşem
görüşmek üzere
Engin YILMAZ
engin

tatil

Mesajgönderen özlem kökalan » 26 Ağu 2006 09:51

merhabalar ben özlem, son üç yıldır tatilimi Akyaka da geçiriyorum. Şu ana kadar gördüğüm en güzel yer olan akyaka ya, en kısa zamanda yerleşmeyi düşünüyorum. akyakanın her zaman aynı kalması dileklerimle... iyi günler diliyorum
özlem kökalan

cennet

Mesajgönderen cengiz toraman » 28 Ağu 2006 10:45

Yaklasik on yildir Akyaka'ya geliyorum. Bence insan Akyaka'yi gormek icin iyice bir dusunmeli. Cunku Burayi gordukten sonra baska bir yerden keyif almanin pek bir imkani yok kanimca. Akyaka bende, bir ozlemin de otesinde bir tutku. Nail Cakirhan'i, Halet Cambel'i, GAS Dernegi'ni ve Akyaka'ya emek harcayan herkesi sevgiyle ve saygiyla selamliyorum. Rivayet ederler ki; Halikarnas Balikcisi oldugunde onu melekler karsilamis ve: "Cennete hosgeldiniz!" demisler. Halikarnas Balikcisi ise soyle bir cevresine bakinmis: "Yani Gokova'ya mi geldim?" demis.
Akyaka'daki dostlara ve Akyaka disindaki Akyaka dostu dostlara selam
cengiz toraman

Cennet

Mesajgönderen Sait Baştürk » 30 Ağu 2006 15:43

Sait BAŞTÜRK

Öncelikle merhabalar...
Gökova birçok insanın daha ilk gördüğünde aşık olup, yerleşmeyi arzuladığı ve sanki cennetin dünyaya yansıdığı bir yer. Dünyanın cenneti Gökova olunca, orayı korumaya çalışanlarda zannediyorum melektir.
Çalışmalarınızı yakından takip ettiğimizi ve sizlerin bu duyarlılığınızdan ilham alarak çevreye olan duyarlılığımızın bir kat daha arttığını belirtmek isterim.
Daima yanınızda olduğumuzu bilmeniz temennimle çalışmalarınızda başarıların devamını diler, saygılar sunarım.
Sait BAŞTÜRK
MUĞLA ÜNİVERSİTESİ
BANKA BORSA SİGORTACILIK KULÜBÜ BAŞKANI
Sait Baştürk

hayran kaldım

Mesajgönderen Ayhan Cetiner » 06 Eyl 2006 09:10

BEN BURSALIYIM.BEN AKYAKAYI HIC GORMEDIM.AMA RESIMLERINDEN HAYRAN KALDIM.EN KISA ZAMANDA GORMEYI ISTIYORUM.HERHALDE GORUNCE ASIK OLURUM.BU MESAJLARI OKUYAN HERKESE SELAMLAR.
Ayhan Cetiner

güzel yeri

Mesajgönderen Bora Kılıç » 10 Eyl 2006 09:47

HERKESE SELAM.GÖKOVA-AKYAKA BANA GÖRE DÜNYANIN EN GÜZEL YERİDİR.BURAYI GÖRMEDEN ÖLMEK HİÇ YAŞAMAMIŞ OLMAK DEMEKTİR.
SAYGILAR SUNARIM.
BORA KILIÇ
Bora Kılıç

en güzel yeri

Mesajgönderen Mehmet Eymur » 10 Eyl 2006 09:53

MERHABA,
BEN UZUN YILLAR DEVLET GOREVI YAPTIM.TURKIYE'DE HER YERI GEZDIM.AMA GOKOVA - AKYAKA BENCE GORDUGUM EN GUZEL YER.
YURTDISINDA DA BIRCOK YER GORDUM AMA AKYAKA KADAR HARIKASINI BULAMADIM.HERKESE BURAYI ZIYARET ETMESINI TAVSIYE EDERIM.
HURMETLERIMI ARZ EDERIM.
Mehmet Eymur

en güzel yerinden biri

Mesajgönderen Andromeda » 13 Eyl 2006 14:25

BU SİTE GERÇEKTEN AMACINA ULAŞAN BİR SİTE. AKYAKA DÜNYANIN EN GÜZEL YERLERİNDEN BİRİ OLDUĞUNU BİLİYOR HERKES. AKYAKAYI KORUYALIM VE GÖNÜLLÜLERE DESTEK ÇIKALIM.
Andromeda

Seneler boyu Akyaka ve Gökova

Mesajgönderen Burak Xploria » 28 Eyl 2006 15:57

Akyaka'yı.72 den beri her yaz Kerme Tur ve Azmzk Boyu'ndaki evimizde yaşıyoruz
Oradan her ayrılışımızda Sakar'ın son dönemecinde geride bırakıp gittklerimizin bizi ruhumuzdan çekiştirerek geriye çağırdığını hissediyoruz.
Her sene mutlaka tahta köprüden karşı kumsala geçer bütün ovayı katederek Okaliptüslü Kral Yolunu yürürüm. Köprüden suya atlamak, Çınar ve diğer koylara atılan her adım sizi bambaşka dünyalara sürükler.
İkamet olarak İstabul da olmama rağmen hayatımın en güzel anıları orada sakldır. Gökova ve Akyaka hep oralara dönüldüğü için de ayrı bir anlam taşır. Hayatım boyunca çok fazla atil beldesi gördüm fakat Ayaka başka çok başka.
Burak Xploria

Cennet

Mesajgönderen Lütfü Yapıc& » 09 Eki 2006 12:29

GÜNEY EGENİN İNCİ TANESİ OLAN GÖKOVAMIZINDA İNTERNETDE YER ALMASI İNANIN BENİ ÇOK ONURLANDIRDI.
ASLINDA GÖKOVAYI ANLATMAK MÜMKÜN OLAMAZ ÇÜNKÜ GÖKOVA SADECE YASANIR.. BEN 13 SENELİK BİR AKYAKALI OLARAK CENNET DDİĞİM GÖKOVAYA HERKESİMDEN HERIRKDAN ANLAYIŞI VE SEVGİYİ BİLEN BÜTÜN İNSANLARI AKYAKAYI GÖSTERMEK İSTERDİM :))
İNSANLARDAN RİCAM CENNETİMİZİ LÜTFEN KİRLETMEYELİM VE EN ÖNEMLİSİ O CENNETİMİZE ,NE KADAR ART NİYETLİLER BAKSADA BİZ O CENNETE EL ELE OLUP BİR BÜTÜN İÇİNDE SAHİP ÇIKLIM..
İNŞALLAH ŞU ANKİ CENNET DEDİĞİMİZ GÖKOVAYI SENELER SONRA ARKAMIZSAN GELEN NESİLDE CENNET OLARAK TANIMLAR...
BUDA BİZİM ELİMİZDE...
SAYGILARIMLA ..LÜTFÜ YAPICI..
Lütfü Yapıc&

Re: tatil

Mesajgönderen Misafir » 26 Eki 2006 21:34

ben arif kökalan
Misafir

Re: muhteşem Akyaka

Mesajgönderen hasanyy » 05 May 2010 18:17

merhaba, geçen sene marmaris fethiye arasında tatilimi geçirdim
bu yaz akyakada konaklamayı düşünüyoruz
akyakada denize yakın veya deniz kenarında konaklayacağım yerler hakkında bilgi vermenizi rica ederim

hasanyy@mynet.com
hasanyy

Dön Akyakam

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir